İnternetten para kazanma yolları – Giriş

Merhaba herkes,

Son zamanlardaki malum küresel ekonomik sıkıntılar, bölgesel sıkıntılar, yükselen döviz, zamlar, onlar bunlar derken herkes az ya da çok bir şekilde internetten para kazanmak üzerine bişeyler araştırmaya başlamıştır. Muhtemelen burada olma amacınız da budur.

Clickbaitçi blog yazarları gibi kulaktan dolma her bilgiyi paylaşmayacağım zira boş işleri denerken ayıracağınız zaman ile üç beş bişeyleri bir kenara koymaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle söylemem gerek ki internetten para kazanmak konusunda bahsedilen “sıfır sermaye” olayı tamamen yalandır. Her işe olduğu gibi internet üzerinden para kazanmaya başlayabilmek için de üç beş az ya da çok elinizde bir miktar bişeyler olması ve veya elinizdeki bir miktar bişeyleri bu işlere ayırmanız / yatırmanız gerekir.

Bu yazı, bir yazı dizisinin başlangıç yazısıdır. Her şeyi tek bir yazıda anlatmak yerine birkaç yazıya yayıp hem odağınızı dağıtmadan hem de konudan konuya zıplamadan yardımcı olmaya çalışacağım. Konu ile ilgili diğer yazılara, Kategoriler sayfasından Yazı Dizileri kategorisine girerek ulaşabilirsiniz.

Şunu da söylemem gerek ki ben öyle çok muazzam waoow dedirtici, hayranlık uyandırıcı, köşe döndürücü meblağlar kazanmadım bu işlerden. Burada yapmayı amaçladığım benden daha azimli ve daha odaklı çalışabilecek olanlara, çalışmak isteyenlere yol göstermektir.

Neyi yapacağını bilen ancak çalışma disiplinini tam olarak oturtamamış olan arkadaşlar buralarda mı?

Selamlarla efenim, umarım çıktığınız bu yolda harika bir başarı hikayesi yazarsınız.