[mini anket] KKTC’deki en iyi tuvalet hangi mekanınkidir?Merhaba sevgili herkes, geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden mini bir araştırma yapma maksadıyla KKTC’deki en iyi tuvalete sahip olan mekanın neresi olduğunu sordum. Tabii ki bazıları “nedir be bunun yaptığı gene?” deyip geçerken bazı cicicanlar da izlenimlerini paylaştılar ki onlara kucak dolusu teşekkürler ederim <3.

Tuvalet şüphesiz ki modern dünyanın en önemli unsurlarından birisi. Olkuyabileceğiniz çeşitli kaynaklarda, hastalıkların önemli ölçüde azalmasının temel sebeplerinden birisi olarak tuvalet konusunda yapılan geliştirmeler gösteriliyor.

Ancak maalesef ve maalesef tuvaletler çoğu mekanda halı altına süpürülen yerler olma özelliğine de sahip. Ön yüzü gayet muntazam olan bir mekanın tuvaleti bakımsızlıktan kıvranıyor olabiliyor. Ancak bazı mekanlar var ki, tuvaletin de mekanın bir parçası olduğunu, hatta ve hatta restorant konseptini ve dünya görüşünü bütünlediğini görebiliriz. Örnekten çekinmeyeceğim, Ghetto’nun cinsiyetsiz tuvaletleri bunlardan birisidir.Velhasıl kelam, lafı daha fazla uzatmadan araştırma sonuçlarını paylaşayım.

tuvaletanket
Grafik, https://live.amcharts.com ile oluşturulmuştur.

Yeni, yepyeni muhteşem anketlerde ve yazılarda görüşmek umutuyla.

Keyifli günler dilerim.