Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Uygulama İncelemesi: Bundle; Okuyun oğlum, okuyun kızım, okuyun evladım. aferin.
Merhaba ey güzel okur!   Bugün daha önce yapmadığım bir şekilde hareket ederek bir cep telefonu incelemesini ekranlarınıza ulaştırma görevini misyon edindim. Kendilerinin adı Bundle. Bundle aslında dünyada pek çok benzeri olan ancak Türkçe kaynaklar arasında pek fazla kullananı olmayan bir
Merhaba ey güzel okur!   Bugün daha önce yapmadığım bir şekilde hareket ederek bir cep telefonu incelemesini ekranlarınıza ulaştırma görevini misyon edindim. Kendilerinin adı Bundle. Bundle aslında dünyada pek çok benzeri olan ancak Türkçe kaynaklar arasında pek fazla kullananı olmayan bir şey. Bir RSS reader. Şimdi size durup da RSS Reader nedir diye anlatmayacağım. Şöyle söyleyeyim, İnternet karanlık ve tehlikelerle dolu (Melissandrecim R'hllor'a selamlar). İnternet diyorum işte, bir sürü yerde bir sürü yazı var. Milyonlarca kaynak var, milyonlarca içerik var. Bundle, adından da anlaşılacağı gibi bunları bir demet halinde düzenleyip size sunuyor. İlk etapta uygulamanın size sunduğu kategorilerden istediğiniz kaynakları seçebiliyorsunuz. Daha sonra bu kaynaklara tek tek girip bakabileceğiniz gibi, My Bundle'a tıklayarak ortaya karışık cümbür cemaat seçtiğiniz tüm kaynaklardaki haberleri de görebiliyorsunuz. Nasıl kullanacağınız size kalmış. Sadece Türkiye'deki değil, dünya genelinden Reddit, BuzzFeed, LonelyPlanet gibi kaynakların da olduğunu söylemiş miydim? Başka bir güzellik de, ilgili olduğunuz bir alandaki alternatif içerik sağlayıcıları keşfedebilmenize imkan vermesi. Bundle sayesinde Ontrava diye bir şey keşfettim mesela, çok dadluş. Söylemeden geçmemek gerek, Bundle, tarafsız haber konusunu gayet ciddiye alan bir uygulama. Bununla birlikte güncel önemli olaylar hakkında size mümkün olan en kısa sürede bildirim gönderiyor oluşu da yine bir olumlu noktası benim gözümde.

Bundle internet sitesine buradan göz atabilirsiniz.

Sitede az sayıda haber olması sizi aldatmasın. En aşağıda da söylediği gibi, çok daha fazlası Bundle haber uygulamasında, linklerine siteden ulaşmak mümkun.   Geliştiriciye not: Blogumu Bundle'a eklemek isterseniz hiç çekinmeyin, ne demek, lafı bile olmaz. Tüm insanlık için yazıyorum.   Sevgilerle.  
evet, görseli habertekno'dan çaldım.

Bir cevap yazın

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin